3 labiausiai tinkami eteriniai aliejai pavasariui

Pavasaris – laikas, kai po truputį bunda gamta, po šaltojo sezono norisi gaivos ir šilumos, norisi ramybės sielai ir širdžiai. Kaip tai pajausti? Kokie aromatai padeda? 

Pelargonijos eterinis aliejus. Pavasaris – metas įsiklausyti į savo pojūčius, pajusti atnaujintą lengvumą ir pavasarį. Aromatas tonizuoja, jaunina ir turi balansuojamąjį poveikį, gali nuraminti ir pakelti nuotaiką, kas labai reikalinga pavasario pradžiai!

Naudojimas: aromaterapijai 3–5 lašus eterinio aliejaus įlašinti į aromaterapinę lempą arba į puodelį su karštu vandeniu ir padėti ant radiatoriaus. Norint šį aliejų naudoti masažui rekomenduojama kelis jo lašus įlašinti į bet kurį natūralų augalinį aliejų. Saunos oro aromatizavimui, keletą jo lašų užlašinkite ant sudrėkinto vatos diskelio ir padėkite saunoje ant aukščiausios lentynos. Odos priežiūrai rekomenduojama šio eterinio aliejaus kelis lašus maišyti su įprastu kremu.

Citrinos eterinis aliejus. Tai labiausiai pavasariui tinkantis eterinis aliejus – tai lengvas aromatas, kurį dar labai rekomenduojame naudoti su Ylang-ylang eteriniu aliejumi. Suteikia jėgų, pozityvių minčių ir motyvacijos, nukreiptos į savirealizaciją. Padeda greitai prisitaikyti prie pokyčių, didina susidomėjimą gyvenimu, padeda medituoti.

Naudojimas: galima naudoti aromaterapijai, 3–5 lašus eterinio aliejaus įlašinant į aromaterapinę lempą arrba įlašinti į puodelį su karštu vandeniu ir padėti ant radiatoriaus. Norint šį aliejų naudoti masažui, rekomenduojama kelis jo lašus įlašinti į bet kurį natūralų augalinį aliejų.

Mėlynųjų ramunėlių eterinis aliejus. Ramunėlės turi raminančią ir balansuojančią savybę, tačiau kartu ir stiprų priešuždegiminį poveikį. 

Naudojimas: aromaterapijai 3–5 lašus eterinio aliejaus įlašinti į aromaterapinę lempą arba į puodelį su karštu vandeniu ir padėti ant radiatoriaus. Norint šį aliejų naudoti masažui, rekomenduojama kelis jo lašus įlašinti į bet kurį natūralų augalinį aliejų, strijų gydymui kasdien įtrinti šiuo aliejų mišiniu strijų pažeistas kūno vietas.

Pasitikite šilumą ir saulę pozityviai nusiteikę!


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti

Ši svetainė apsaugota „reCAPTCHA“, taip pat taikoma „Google“ privatumo strategija ir paslaugų naudojimo sąlygos.